| nuuuzic a întrebat:

am o durere de sctomac si nu stiu ce sa iau am baut un ceai de menta fara zahar si am luat jumate de algocalmin dar durerea nu m-a lasat inca P.S ma doare in jurul buricului.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Ia un Omez. Algocalminul nu e bun pentru durerile de stomac. Poti sa mai iei si Carbune medicinal, e foarte bun pentru absorbtia gazelor(in cazul in care ai crampe).