| Oran2000 a întrebat:

Sall TPU, am o problema... deci cand mergeam la baie (sunt baiat) sa urinez m-am zgariat cu unghia la organul genital si azi noapte ma uitam la un serial etc. si am simtit organul genital amortit, apoi mi-am dat seama ca tot corpul meu era amortit, credeti ca are legatura ca asta? Va rog frumos fiti seriosi, este foarte important...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreipirca a răspuns:

Cu siguranta NU! te-ai speriat tu...Nu ai de ce sa iti faci grijiwinking