| anonim_4396 a întrebat:

Astazi dupa ce am urinat am simtit o intepatura mai sus de organul genital. (sunt baiat) aia poate fi numai uzica sau si altceva? eu nu prea pot sa urinez complet. Chiar daca ma scutur, cand nu am un servetel la indemana mereu imi ud pantalonii. Si plus ca daca mai stau 2-3 minute si ma chinui un pic mai urinez 5-10% cat urinez de obicei. Sange nu am, urinari in frecvente nu am ( nici n-as avea de unde, beau doua pahare cu apa pe zi ) Sunt ingrijorat de intepatura aia. De la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kanajambe69 a răspuns:

Poate fi o infectie a vezicii urinare (gen cistita), insa recomandat ar fi sa mergi la un urolog.

| anonim_4396 explică (pentru Kanajambe69):

Acum numai am nimic. A fost pe moment.