| ady123 a întrebat:

Am picioru in ghips si ma mai doare din cand in cand, e normal? e inregula?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 789asd a răspuns:

Pentru inceput ar trebui sa te doara iar apoi ar putea sa ai mincarimi, cel putin la mine a fost asa.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca te doare, nu? Ca doar l-ai avut fracturat.Sau cum l-ai avut tu.

| Catalinhhh a răspuns:

In mod normal da... nj e nimic grav

| d33a15 a răspuns:

Normal ca e normalwinking

| gabriella12 a răspuns:

E normal sa te doară fiindcă piciorul tău a suferit o trauma. Tocmai de asta îl ai in ghips, ca sa se vindece happy Stai linistit

| zorensen a răspuns:

Da, e ceva normal, si eu cand l-am avut m-a durut primele zile dar dupa durerea trece usor.