| MaAarYa a întrebat:

Buna, am piciorul in ghips de o sapt si o zi. Mai am de stat cu el saptamana asta si inca una, as avea o intrebare daca ghipsul imi este mai larg acum din cauza ca s-a desumflat picioru are ceva? Si problema e ca ma doare osu acum daca calc pe el? Am uitat sa specific am fractura

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| UrechiusaMircea a răspuns:

E ca si cânt tai cute asta e totul