| ForCast a întrebat:

am si eu 2 intrebari.
Vreau sa stiu cam cat costa o inalbire a dintilor sau puteti sa-mi spuneti un cabinet din Brasov-Bucuresti unde este mai ieftin?
A doua intrebare este cam la fel.
Cat ar costa o operatie estetica la nas?
Merci big grin.Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kariin a răspuns:

Inalbirea - 600 de lei a dat matusa mea
Iar la Nas cred ca peste 1200 lei, depinde de problema ta.