| M1stake a întrebat:

am si eu o intrebare cand vreau sa imi belesc penisul ma ustura si nu pot ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Onio a răspuns:

Poate fi vorba de o iritatie, sau de o sensibilitate crescuta a pielii de pe capul penisului, sau preput care poate nu este destul de elastic si forteaza capul penisului. Cel mai bine este sa te examineze un doctor sa nu fie ceva mai grav. Bafta.

| Cristi7Cristinel a răspuns:

Da-l cu capul de perete, asa nu te mai ustura.