| Vlad21HD a întrebat:

am o intrebare despre penisul meu, nu pot sa belesc tot capul deoarece, in afara de ata aia, eu, pe sfert de cap, am pielea de pe penis, lipita pe cap, si daca incer sa il elesc tare, se dezlipeste din ea putin, ustura, si iese putin sange. Stiu ca nu e normal, si de aia, va intreb, ca nu stiu ce se intampla.

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Poți oricând să-l belești pe-al meu.

| minrest a răspuns:

Fimoza. Doctor.

| Clantza a răspuns:

Joaca-te cu pelicanul in continuare, o sa dispara problema

| AlbertG a răspuns:

Trebuia sa te duci de mic la doctor.

| Andreiyy a răspuns:

Iti recomand sa il declodezi (belesti) incet cand faci baie in apa calduta (nu fierbinte) va ustura putin, dar e ceva normal. Si eu am avut la fel, am rupt pielea aia acum nici o problema. big grin Bafta.

| Johny125 a răspuns:

Trage tare o singura data si o sa rezolvi problema