| cefaciboss a întrebat:

am o problema, am 14 ani si cand vreau sa imi belesc penisul nu merge, si nu stiu de ce, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te ajutam sa îți belești? Ca nu înțeleg...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fimoza. Ori le zici părinților tai sa te ducă la medic ori nu o sa poți sa te poti masturba niciodată sau sa faci sex. Punct, asta e. Alege.

| BunaZiuaMerio a răspuns:

Du-te la doctor. Daca nu, incearca sa dai laba in fiecare zi.O sa iasa capu mai mult din ce in ce mai mult.Dar cel mai bine e sa mergi la doctor oricum.