| stoica1 a întrebat:

Am si eu o problema. De vreo 2-3 zile ma doare testicolul drept si este putin mai lasat decat celalalt. Ma doare in special in partea de sus iar mai incet in restul'. As vrea sa aflu un sfat de la cineva care a mai avut problema. App: Testicolul l-am vazut ca e lasat de mai mult timp dar acum ma doare. Oricum o sa ma duc la un doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Oricum o sa ma duc la un doctor.==trebuie să mergi la medicul de familie, să îți dea trimitere la un medic specialist, dar asta mai repede!

| XatomisX a răspuns (pentru MMihai):

Nu stii nimic straight face testicoulul stang intodeauna e mai sus ca cel stang iar pe el in doare pentru ca probabil are o varsta frageda si organele cresc si pe mine cand eram pe la 12 13 ani ma dureau toate de crestere ficatul spatele etc numia speria copilul cu tampenii