| florin650 a întrebat:

PROBLEMA MARE. salut, tot eu sunt. Lucrurile sau agravat mi sa invinetit putin partea stanga din capul penisului, si doare. luni o sa ma duc la doctor, dar pana atunci spuneti-mi si mie ce este. metionez ca m-a durut si testicolul stang dar mi-a trecut singur, si acum asta, au legatura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hassel a răspuns:

Poate te-ai lovit si nu ti-ai dat seama decat dupa ce a inceput sa te doara...
Ar mai putea fi si o infectie-esential e sa mergi la medic.Nu trebuie sa-ti fie rusine, pentru ca daca stai netratat s-ar putea agravastraight face

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este o infectie, probabil grava. testiculul nu ti-a trecut, doar ca infectia s-a cronicizat, a disparut durerea, dar infectia s-a extins. Daca esti in zona unui spital mare, ar fi cazul sa te duci chiar maine la urgenta (daca au urolog).

| florin650 explică:

Da cred ca e mai de garaga o infectie, de lovit nu m-am lovit

| florin650 explică:

Cred ca mia treut, mi-a trecut vantaia si nici testicolul nu mai doare, am luar urinal cam vreo saptamana si inca mai iau.