| myky2507 a întrebat:

Am si eu o problema.Ieri am mancat niste castraveti acrii de la otet si dupa aceea am vomitat tot.Am mancat doar 2.Aseara am adormit cu stomacul gol.Azi nu am mai mancat insa la pranz iar am vomitat. Orice mananc imi da stari de voma.Am trait decat cu ceai si paine prajitasad. ast rasp. funditalove struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vanyum a răspuns:

Am avut si eu acum 3 luni aceeas problema, se numeste infectie stomacala sau ceva gen nu mai tin exact minte eu am stat o saptamana manacand doar biscuiti, ceai si fructe, ai mancat cu siguranta ceva ce nu ti-a picat bine.insa iti va trece cu siguranta in decurs de maxim 1 saptamana...happy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este posibil sa fii insarcinata sau sa ai o problema de sanatate. Cel mai bine ar fi sa consulti un specialist. Du-te maine de dimineata la medicul tau de familie, iar el te va indruma mai departe, daca va fi cazul. Succes! Numai bine!

| aaaa12345 a răspuns:

Pai asa a sa traiesti doua zile iti spub eu din ex. si mananca unul ssau mai bine jumate gol si dupa cu mancare

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Du-te la doctor e posibil sa fi fost castraveti stricati si sa fi facut toxi-infectie-alimentara happy bafta!

| myky2507 explică:

Catre NOnamehappy. sunt virginahappydeci sarcina EXCLUS.ms oriqm

| magicianul19 a răspuns:

Nu e nimic grav. ti-a venit rau de la castraveti. stiu trebuie sa faci gura de dezinfectie. bea niste ceai de galbenele si pana maine iti trece. diseara mananca niste piure cu paine prajita si o sa fie ok ai sa vezi