| QAndreyQ a întrebat:

am un prieten ce are strabism Cam cat costa operatia de strabism,,
Dau fundita
PS:sunt din petrila

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Cel mai aproape esti de Timisoara si te costa in jur de 2000 lei. Consult inainte 100 lei, postoperator 25 lei, operatia 1800.

1 răspuns:
| Sarcasticu a răspuns:

Depinde de orașul/spitalul în care vrei să faci operația pentru strabism și ce fel de strabism este. Operația se face prin ajustarea unui ochi...sau ambii ochi cu laserulul. Un preț estimativ este de 30 milioane.