| SMA a întrebat:

Buna ! In vara voi face o operatie pentru strabism si as vrea sa stiu :
1.Cat costa?
2.Cam cat timp dureaza operatia?
3. Operatia cu laser poate fi facuta si pe persoane mai mici de 20 de ani (cum am citit undeva)?Cum ar fi varsta de 15 ani.
4. Doare?
Multumesc !

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DillMillGayyeKajen a răspuns:

Cam 1500 euro mult ce-i drept...Maxim 20 minute asa am vazut si auzit euwinkingPeste 20 de ani cu Laserul si nu cred ca doare ..in timpul operatiei esti adormita tu practic si dupa nu cred ca vei avea dureri nu cred. sper ca te-am ajutat. s-ar putea sa coste mai mult cu laserul. Fundita te roggpuppy dog eyes

1 răspuns:
| sorina34 a răspuns:

Pai 1500 de euro da se poate face cu laserul la persoane sub 20 de ani cam 20 de minute si nu doare (iti spun din propria experienta) sper ca te-am ajutat