| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU, as vrea sa stiu si eu care este cel mai bun supliment pentru vascularizare?(pentru marit venele mici si marit arterele)
dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alcy a răspuns:

Salut. Pentru fluidizarea sangelui, daca asta te intereseaza, e foarte bun ceaiul de urzica. Eu am probleme cu venele mici de pe picioare. Am vazut ca arata mai bine de cand beau ceai de urzica care curata si sangele. Plus: vitamina A, C, (Omega 3 eventual) bea multe lichide, foloseste intern ulei de samburi de struguri pe care-l gasesti la Plafar.
Numai bine