| ionutz1011 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista vreun supliment care sa mareasca rezistenta la alergare.

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Da, exista!
Poti incerca http://www.megaproteine.ro/Aminoacizi/ON-ESSENTIAL-AMINO-ENERGY-270g/ aminaicizi cu extras de cafeina din ceai verde care iti ofera rezistenta si concentrare mai mare in timpul antrenamentului.
Si daca antrenamentul este de anduranta si depaseste o ora, poti opta pentru http://www.megaproteine.ro/Performanta-sportiva/Scivation-Xtend/ care iti ofera refacere in timpul antrenamentului.

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu ai cum.

| e36 a răspuns:

Zahar. Inainte de o proba poti lua o lingurita de zahar sau sa bei putin energizant/cafea, dar nu e indicat.

| Cosmin86 a răspuns (pentru e36):

De ce sa nu fie indicat?

cafeina e indicata inainte de efort

| e36 a răspuns (pentru Cosmin86):

Energizantul nu este sanatos!

| Cosmin86 a răspuns (pentru e36):

Argumenteaza, nu repeta ca o moara stricata

si nu vorbeam de energizante ci de cafeina

| Zoella a răspuns:

Există suplimente pentru energie, dar pentru alergare nu există.

| rafa1987 a răspuns:

Egzista oxid-nitric pentru forta, rezistenta mai mare folosec sportivi de culturism, halterofili, acuma nu stiu daca te ajuta sa fugi mai mult, normal ar trebui incercahappy

| PamPam123 a răspuns:

Poti sa incerci, sa faci mai multa miscare.