| anonim_4396 a întrebat:

astazi m-a luat o durere langa buric exact langa de la el si inca vreo 3-4 cm mai jos si apare numai cand ma intind sau cand intind pe zona respectiva sau daca misc burta e chiar pe centru abomenului cand misc burta este doar in zona respectiva durerea e ca de rupere sau cand urinez si misc zona adica cum sa ma exprim " se goleste ". ce poate fi? a aparut brusc. cand stateam la ore. Sunt Baiat precizez. alte simptome nu am si durerea apare doar cand ma intind sau misc zona respectiva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Bujie007 a răspuns:

Stai linistit fratelaughing am avut si eu aceeasi problema, nu te ingrijora, o sa-ti treaca... exact asa mi s-a intamplat si mie.Precizez ca racisem foarte rau.Dar la tine nu stiu.Dar stai chill!