| Ex3MpL3 a întrebat:

Hei. De cateva zile mi au aparut pe fata niste bubite mici, putin rosii mai aspre in numar destul de mare, ca o iritatie, sau ca niste cosuri mici thinking
Aveti idee ce poate fi, si cum sa o tratez?

2 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Foloseste o crema hidratanta, sau spirt.

| Catacombe a răspuns:

Sunt cosuri. Sunt IMPOSIBIL de tratat daca esti in perioada de pubertate. Si eu am aceeasi problema. Le poti da cu corector ca sa nu se observe, dar eu uitam de multe ori sa ma sterg si IMI APAREAU MULT MAI MULTE! Eu ma dadeam cu putina crema de galbenele ca sa se usuce, si seara ma dadeam din cand in cand cu putina crema hidratanta [ recomand nivea. nu te baza pe cremele de la avon sau oriflame cand ai probleme de genul. sau poti incerca garnier. eu am o crema de la ei si este foarte buna ]
Sper ca te-am ajutat. Sa imi spui ce ai facut happy
O zi buna!