| CocaBlue a întrebat:

Buna ziua!
Am si eu o problema, de circa 3 zile mi-a aparut pe fata si pe gat un fel de iritatie, niste bubite foarte mici in abundenta, dar nu sunt rosi. Oare din ce cauza? Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un remediu va rog foarte frumos! Multumesc!

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal in cel mai rau caz iritatia pe fata mai poat aparea de la o haina exista mai multe cazuri...

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Medicul iti poate fi de cel mai mare ajutor, fuga de urgenta la un control ca sa nu se transforme in altceva