| anonim_4396 a întrebat:

De pe la 19:30 m-a luat o durere de umar mai jos de el in moalele acela de cum te duci spre umar e intepatura gen cum ar obosi splina da cum am zis e sus umar dreapta si durerea duce pana la inceputul gatului o mica portiune si pana in spatele capului si se accentueaza cand creste respiratia la efort sau cand trag aer in piept tare ce poate fi? am 14 ani si ma doare si in spatele inimii da e durere putin de fapt mai jos de inima si apare pentru 5 sec apoi dispare reapare e durere de intensitate mai mica nu e apasare intepatura etc si m-a facut sa elimin ca ar fi de la inima dar in partea dreapta ce ar putea fi Dau Funda. cum am zis am 14 ani si durerea in dreapta unde v-am zis se amelioreaza cand stau drept in picioare si sunt calm nu sunt muschii incordati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alinutza92r a răspuns:

Ar fi cazul sa consulti un medic, numai el are o solutie pentru incetarea durerii