| anonim_4396 a întrebat:

decat m-am trezit am o durere de cap pe partea dreapta spre fata capului de la tampla mai sus imi lacrima si ochiul drept la un timp si imi trece parca adica nu ma mai doare absolut deloc cand relax ochiul drept adica il inchid si numai fac efort cu el. apoi daca misc sau fac cv mai solicitant cu ochiul ma doare ingrozitor vine pana in gat straight face tot pe partea dreapta sau mai sunt momente chiar daca relax ochiul ma mai lasa durerea da nu de tot e urata de tot durerea de pe la 13 am asta ca m-am trezit cam trz straight face ce poate fi m-am trezit cu durerea de cap la ceafa dormisem gresit dupa aia am stat in alta pozitie nu ma mai durea insa acum e pe partea asta in fata mai sus de tampla. sau are momente cand ma lasa cand ma ia mai tare totul depinde deci cum solicit ochiul. deci ziceti voi ce poate fi. P:s dimineata cand m-am trezit vedeam neclar cu ochii apoi dupa catva timp a trecut si am vazut bine. P:s e cam tare durerea sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 8imal a răspuns:

Mergi la medic poate fi :raceala infectie.accident vascular!