| Koko21 a întrebat:

deci pana acum nu am avut prima menstruatie.Am observat luna asta ca secretia mea s-a schimbat la culoare e galbena uneori si cateodata are un pic de maro dar am si alba deci s-ar putea sa imi vina in curand?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| llg a răspuns:

Da! Este foarte probabil sa iti vina destul de curand. Daca nu acum, posibil luna viitoare! Sa fii pregatita. happy

| Koko21 explică (pentru llg):

Mersi te pup

| llg a răspuns (pentru Koko21):

Cu placere! :*