| anonim_4396 a întrebat:

Sall,TPU-isti si TPU-iste, am gresit la o intrebare mai veche de fapt am 1.77, nu mi-a venit sa cred, ma masurat tata de 2 ori si domnul professor de sport, mie imi convine insa credeti ca as putea suferi de gigantism?(am 13 ani jumate)Am auzit ca gigantisticii nu pot avea copchi si ca se indoaie spatele dupa 20 ani.Credeti ca sunt gigantistic? :{Nu ma deranjeaza deloc adica chiar imi place ca sunt inalt si as vrea sa am cam 1.83 cand ma opresc din crescut(cresc foarte repede) Dar totusi I normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Expressions a răspuns:

Cam atat am avut si eu la varsta ta, si acum am 20 de ani si 1.93

Nu e gigantism, dar sunt inalt happy

| anonim_4396 explică (pentru Expressions):

Multumesc de ajutor domnule, in caz ca I normal sper sa ma opresc si eu la 1.90 si ceva

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu e gigantism, e foarte bine ca esti inalt asa eram si eu la 13 ani ( poate putin mai mic). Bafta!