| Cristi_Cryss_1997 a întrebat:

mai acum 2-3 ani m-am lovit si am avut un cucui si acum mi-a ramas o umflatura mica de ce? ce as putea sa fac? big grin mentionez ca daca pun cv presat acolo sta un pic desumflat si iar se umfla happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AbcAbvc a răspuns:

Suna ciudat, cu siguranta ii vorba de o cicatrice. Dar pentru a fi sigur continua sa presezi, poate in timp va disparea... o zi buna happy