| collapse2001 a întrebat:

Am primit un cot in frunte foarte tare, si acum am o umflatura mica, un cucui, asta acum 4-5 ore, si ma doare tare. Este o umflatura un pic rosie, nu ma sperie durerea dar imi e ca nu mai trece cucuiul. Voi ce parere aveti? Nu am pus nimic rece de acum 5 ore si nu s-a desumflat deloc. ma doare doar cand apas si e un pic umflat ( iese in evidenta)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Stai calm caci nu se lasa cu cicatrici.

| Donsavas a răspuns:

Iti trece, frica e in mintea ta. Puteai sa te lovești mai tare, sa ti spargi capul si atunci era mai serioasă treaba decat o banală cicatrice.