| dragonballz a întrebat:

Sall.TPU.mie mi se pare ca am o diferenta intre muschi de ex:partea stanga e mai mare ca dreapta adica pectoralul bicepsul tricepsul abdomenul toata partea stanga e mai mare si cea dreapta mai mica dar eu am mai multa forta in dreapta.si cand fac flotari ma doare, si fac febra musculara tot pe partea stamga mi se pare ca am un omoplat mai sus si unu mai jos si probabil din cauza asta. dar mia confirmat froful de sport ca da am un omoplat mai sus si la coste e una mai mica una mai mare. si daca masi duce la un doctor ce ar putea sa imi faca. dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mirela15 a răspuns:

Pai mai bine du-te la doctor. poate peste mai mult timp o sa fie ceva foarte grav din cauza asta.