| dragonballz a întrebat:

Sall.TPU.mie mi se pare ca am o diferenta intre muschi de ex:partea stanga e mai mare ca dreapta adica pectoralul bicepsul tricepsul abdomenul toata partea stanga e mai mare si cea dreapta mai mica dar eu am mai multa forta in dreapta.si cand fac flotari ma doare, si fac febra musculara tot pe partea stamga mi se pare ca am un omoplat mai sus si unu mai jos si probabil din cauza asta. dar mia confirmat froful de sport ca da am un omoplat mai sus si la coste e una mai mica una mai mare. si daca masi duce la un doctor ce ar putea sa imi faca.

Răspuns Câştigător
| Amorezatul a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci la medic si sa vorbesti despre problema asta. Ar putea fi si faptul ca anumite grupe de muschi se dezvolta diferit, in functie de cum au fost lucrati. Daca si un cunoscut de-al tau (proful de sport) a remarcat problema, atunci ramane doar sa te duci la doctor unde probabil se va rezolva problema (mai degraba cred ca o sa fie fizioterapie) decat operatie! Indiferent de ceea ce iti va face este recomandat sa te duci la medic daca problema pe care o ai te afecteaza in orice mod! Este posibil ca asta sa fie constitutia ta! Cel mai bun raspuns il vei gasi la un medic, in urma unui control specializat!