| dramazaptoorg a întrebat:

Salll TPU,,,,Am si eu o problema,,,Sunt baiat si am inceput sa ma rad pe picioare,colegi mei de la liceu spunandu-mi ca este timpul sad Dar acum dupa vreo cateva zile,,am-i tot ies niste pete negre pe picior si niste cosuri cu puroi,, ce credeti ca o fi?

5 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

E o iritatie.
Si e o prostie sa te razi pe picioare(baiat fiind) doar asa ca o mai fac si altii sau ca...nu stiu ce idei aveti in cap.Ai impresia ca daca nu ai par pe picioare sti mai altfel decat ceilalti care au? Ori esti barbat ori femeie.Cum barbatului ii place femeia picioare frumoase, piele fina, te-ai gandit ca poate femeilor le place opusul?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Serios, asa au ajuns copii din ziua de azi? isi dau baietii de 13-14 ani sfaturi de genul "Rade te pe picioare".

| AliGab a răspuns:

Colegii tai si-au batut joc de tine. Cand va incepe sa creasca parul inapoi sa nu te mai epilezi. Spor

| hummmer a răspuns:

Esti baiat si te razi pe picioare pentru ca asa spun colegii? Daca iti spun aia sa te arunci pe geam, o faci?
Lasa epilatul si picioarele fine pentru fete tu esti mascul, sau nu?
Cosurile sunt rezultatul folosirii lamei, trec dar nu te mai rade.
http://www.sfatulmedicului.ro/arhiva_medicala/cosuri--picioare

| raresm99 a răspuns:

Te-ai iritat de la aparatul de ras. Trebuia sa te dai dupa cu after shave si astfel nu mai faceai