| Szzeby a întrebat:

Salll TPU! Am grasime pa burta si pe soldurisi am auzit de dieta cu fibre vegetale.Imi puteti spune ce toate alimentele care contin fibre vegetale si in cat timp slabesc prin aceasta dieta.

Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna!

Dieta. nu mai manca prajit. doar fript. la cuptor etc. legumele si fructele sa nu lipseasca si apa multa. Asta nu inseamna ca trebuie sa te umfli in burta numai cu apa. Dulciuri ( moderat adica cate putin in fiecare zi). Succes! ( apropo. fara sucuri ) e cel maii bine.

| Szzeby explică (pentru ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ):

Mersi,dar trebuie asociate cu sport?

3 răspunsuri:
| Mudy a răspuns:

Nu-ti trebuie nici-o dieta, abdomene, cel putin 20 in fiecare zi si iti garantez 1000% ca va disparea + vei fi in forma

Răspuns utilizator avertizat