| lovitacufurca a întrebat:

Sallut TPU.
Am folosit acum 2 ani capsule de slabit, am intrerupt si acum o intrebare : Daca folosesc acum mai are efect? Sau altfel de pastile cum ar fi, XL-s duo? Asta nu este pentru mine, pentru altcineva.
Multumesc anticipat!

FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ce-ai facut?
Lasa prostiile si pastilele!
Mergi pe o alimentatie saraca caloric si practica sport mult daca vrei sa slabesti.
Te pup!

1 răspuns:
| xBya a răspuns:

Singura metoda de a slabi permanent este sa-ti schimbi modul de viata. In sensul ca trebuie sa faci miscare si sa mananci ce trebuie la anumite intervale de timp, adica nu sa arunci in tine tot ce prinzi. Pastilele/caspulele de slabit sunt una din cele mai mari vrajeli de pe piata.