| Ciobotaru_Marian_2002 a întrebat:

Salu TPU, am dat acum cateva minute cu mana de o teava subtire, mai exact cu incheietura iar mana mea s-a umflat in locul in care am lovit-o. M-am speriat la inceput pentru ca am crezut ca mi s-a spart vena pe interior sau ceva, dar cred ca as fi murit de mult daca era asta.
Asa arata incheietura mainii acum >>
https://imgur.com/a/zoBI82m

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bunica69 a răspuns:

Si ai impresia ca o sa vina un medic pe aici si o sa te investigheze online? Du-te la spital omule, cand vezi ca se intampla ceva anormal cu corpul tau, du-te la spital.

| Ciobotaru_Marian_2002 explică (pentru Bunica69):

Eu cer un sfat nu un diagnosticwinking