| Grasu998 a întrebat:

Ce preferati mai mult, un baiat gras sau un baiat slab?

27 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Undeva la jumătate.Sunt super drăguți băieții cu un pic de burtică.

| RAY a răspuns:

Eu de cand am pus ceva kg pe mine observ cum e sa fi mai grasut, stii cum e? de groaza, asa ca fetele care spun nu conteaza ca e gras mint, du-te prin oras sa vezi ce populara va fi burtica ta, indiferent de sex grasi sunt vazuti ca niste non oameni, cei care mint si spun ca nu e asa, o fac pentru ca suntem pe net iar netul este universul ipocriziei

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

"grasi sunt vazuti ca niste non oameni"
Wf? Ce legatura are grasimea cu omenia. Mai non/oameni sunt cei care considera astfel

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Logic ca nu are, dar na prima impresie, crede-ma ca multi te vad cu alti ochi cand te ingrasi

| Violleta2022 a răspuns:

Unul slab!

| Andreeush a răspuns:

Prefer un băiat fidel.

| Hammurabi a răspuns:

Nu prefer băieții nici grași nici slabi.
Prefer fetele/femeile.
Brunete și cu sânii mari.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu erau blonde?

| Antopuff a răspuns (pentru Hammurabi):

Dar de fund nu zici nimic?

| Hammurabi a răspuns (pentru anonim_4396):

Blonde erau luna trecută.
În iunie sunt brunete.

| Hammurabi a răspuns (pentru Antopuff):

Se subânțelege. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Îmi place iunie

| Antopuff a răspuns (pentru Hammurabi):

Iertare Bo$$ laughing

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Inseamna ca noi nu trebuie sa ne intalnim laughing)))

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

Ba da. Trebuie doar să fie luna potrivită. laughing)))

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Deci nu sunt safe in iunie? Atat?

| Hammurabi a răspuns (pentru sofisis):

Știu și eu?
N-ar trebui să te iei după mine. Că nu sunt foarte de încredere. laughing

| sofisis a răspuns (pentru Hammurabi):

Stiu...esti barbat...that is a given laughing))

| Plato a răspuns:

Sa-l prefer pentru ce? Cu toata sinceritatea, la taiat/carat lemne l-as lua pe ala mai gras. Pe alalalt sa zugraveasca in pod. Fiecare e bun la ceva.

Daca te referi in vederea unei relatii, ca suntem la dragoste/sex, iti dau cuvantul ca nicio fata/femeie serioasa, demna, inteligenta, nu va fi interesata ca esti tu mai gras ca altcineva.
DAR asta nu inseamna ca nu ar trebui sa te complaci si sa nu ai grija de sanatatea ta. Grasimea e periculoasa. E foarte bine sa fii un barbat solid, insa solid e una, obez e alta. Obezitatea nu-ti face bine, asa ca ai grija.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

Sa îmi ierți neseriozitatea ( big grin), dar dacă vorbim despre obezitate... Eu una n-as sta capra pentru un obez.

| Plato a răspuns (pentru GirlOnline81):

Ok, la asta nu m-am asteptat.
Imi vine sa te intreb ca, daca n-ar fi obez, ai sta? E singura cerinta?
"Esti obez? Nu. Tot ce-am vrut sa stiu, go ahead!" laughing

Eu pot sa-ti tot iert neseriozitatea, ca nu schimba cu nimic faptul ca esti neserioasa. Tu ar trebui s-o rezolvi, nu s-o ierti. In plus, vorbeam de dragoste si sex, nu doar sex.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

Ma așteptam la o "execuție" in public laughing. Dar tot n-am sa-mi cer scuze ca nu ma indop pana la refuz tongue.

| Emma30555 a răspuns (pentru Plato):

Asa cum spui tu, nu o va interesa dar e posibil sa l placa doar ca pe un amic, pana la urma daca il place cineva nu are legatura cu demnitatea ei sau seriozitatea, e doar chimie si atractie, dragoste etc. Nu o face pe una mai demna ca alta ca una s-a indragostit de un tip si alta nu. O femeie indragostita ii va placea tipul grasut nu i face o favoare ca e ea demna serioasa etc., il va placea pur si simplu Daca alta nu se indragosteste de el nu o face nedemna neserioasa etc
Nu mai gandi asa, dragoatea se intampla fara motiv, e atractie, chimie, potrivire, emotie, compatibilitate etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce te referi prin gras. Dacã esti mai solid sunt probabil si fete care prefera astfel, la fel si mai slab. Dar in general conteaza sa fii in forma. Pentru sanatatea ta in primul rând nu altceva

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Bine facut, adica intre. big grin

| 90210 a răspuns:

Mie imi e indiferent

| NINAAAAAAA a răspuns:

Baiat slab