| ady4ever888 a întrebat:

A incercat cineva pastilele de memorat Cebrium?
Am examenul de bac anul acesta si as vrea sa stiu daca aceste pastile ma pot ajuta.

Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partitioneaza si creierul ca pe un hard disk.laughing (glumesc) Aceste pastile de memorie sunt pentru persoanele in varsta, care au caderi de memorie nu pentru a invata ceva.Ci pentru acei care uita de la mana la gura. Intelegi ce vreau sa spun.

1 răspuns:
| karsivan a răspuns:

Te ajuta, dar este doar un mic ajutor, nu este un medicament minune.