| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Parere pastile CEBRIUM (de tinere de minte)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Placebo. Poate dacă crezi ca te ajuta or ajuta nu zic nu.
Alimentație corecta, somn odihnitor, exerciții mentale.
Invata in fiecare zi ceva nou, fa lucrurile pe care le faci de zi cu zi cu cealalta mâna. (dacă tii de exemplu periuța de dinti cu mâna dreapta, atunci încearcă sa te speli ținând periuța cu mâna stânga).

| Eireann a răspuns:

Sunt suplimente alimentare si -repet pentru a 25a oara- cat timp esti tanar si relativ sanatos daca ai o alimentatie variata si suficienta corpul stie sigur ce sa ia din mancare pentru a functiona la capacitate optima.

| Eireann a răspuns:

Nuci, ciocolata neagra, peste "gras" ( somon, cod, etc), ceai verde, salata de legume crude, fructe proaspete, verdetuti (patrunjel, marar, busuioc, etc) si somn suficient de calitate buna. Serios, cross my heart, te ajuta mai mult decat un supliment alimentar. Stii vorba latina cu mintea sanatoasa in corp sanatos - memoria, puterea de concentrate, functiile cognitive functioneaza mai bine cu un stil de alimentatie sanatos.

| catelushatha69 a răspuns:

Am uitat efectul