| AdrianOpris a întrebat:

a ma doare si simt ca si niste
De ceva vreme am dureri la tibie in partea din interior... adica cum vine partea dreapta a tibiei si gamba... exact intre
dar tibia ma doare
si simt niste nodule pe os...
dati-mi un sfat
ps : fac atletism si acum iarna fac intro sala pe ciment...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vladxone a răspuns:

Probabil ai facut periostita tibiala din cauza la incaltamintea prosta si din cauza alergarii pe suprafete dure! Diclofenac, repaus si gheata pe tibie. Daca nu trece asa mergi la un medic!

1 răspuns:
| AdrianOpris explică:

Multumesc f mult pentru sfat
chiar a functionat si pe langa am facut o schimbare a incaltamintei
inainte aveam o pereche de Veer air si acum mi-am luan Adidas Springblade
dar deja incep sa vad o diferenta majora
multumesc foarte mult