| SpikLo a întrebat:

A trecut o luna de la operatia pentru fimoza (circumcizie) si am o problema. Sunt mereu nevoit sa port pansament sau hartie pe lenjerie deoarece ( nu stiu cum se numeste acea parte a penisului) mai exact pe unde urinez ‘acele buze’ mi se lipesc de orice si nu inteleg de ce pentru ca ma spal zilnic...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Username272 a răspuns:

Hmm, încearcă si fără glumă sa scuipi pe capul penisului, saliva ta contine anumite substanțe "dezinfectante" si mai ales pentru inmuierea pieli capul penisului si pentru o mai bună alunecare