| LucaAka47 a întrebat:

Salut, acum o săptămână, tot așa am petrecut cu niște prieteni, am băut JB 3pahare mici, combinate cu Red Bull și plus am și fumat. Gen, după 2h numai am putut, am vomitat etc, totul bine. Faza e că a doua zi m-am trezit cu niște arsuri în piept. Gen de atunci până acum, tot mă arde, nu stiu de ce. Dau funda cine mă ajută. Remedii ceva? Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"| LucaAka47 a întrebat: Gen, după 2h numai am putut, am vomitat etc... Gen de atunci până acum, tot mă arde."

gen nu faci nimic, gen (desigur) trece de la sinte! Gen sănătate

| DanielPH a răspuns:

Luca, de ce bei si fumezi? Fumeaza si tu cu baietii in alta seara, bea in alta seara, asta daca nu te referi la tigarile clasice. In rest, daca ai baut alcool si ai fumat tutun...vezi sa nu fie o gastrita. Ea de regula te arde cand ai stomacul gol, du-te la medic, poti da in ulcer si este mai naspa.

| LucaAka47 explică (pentru DanielPH):

Mai m-a ars odată când am schimbat țigările, acu o lună) in fine, atunci când am petrecut cu prietenii eram super beat, știu că am schimbat țigările Gen eu am avut dunhill gri, un prieten a avut și kent lung și sobranie. și am fumat de la el, după am tras din sobranie o gură mare până s-a dus la jumate țigara. așa am văzut. După m-a luat beția și gata. Țin să menționez că mă lasă când mănânc smântână!

| NoBodyOriginal a răspuns:

Ar trebui sa mergi la un doctor. Nimeni nu te-a poate ajuta asa