| MarinicăEu a întrebat:

Salut, acum 13 zile am fost operat de apendicita si as vrea sa stiu daca pot sa mananc biscuiți Tuc cu Smântână și mărar

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Nu!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Măi Marinică, e sănătatea ta în joc, întreabă medicul ce te-a operat

| sierra1 a răspuns:

Bravo Marinică, good choice, da' puteai să-i dai bunatate de panglică lui daryyy1908 că ți-a scris mai mult de un cuvânt!

| MarinicăEu explică (pentru sierra1):

????

| MarinicăEu explică (pentru sierra1):

Mi-a placut ca era serios?

| daryyy1908 a răspuns:

Nu ar fi indicat sa mananci... Eu dupa operatie am tinut acel minunat regim cu branza proaspata, iaurt si paine prajita.