| Leo150201 a întrebat:

M-am operat de apendicita de 3 zile, vreau sa stiu si eu cand pot sa mananc dulciuri, carne, fructe

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

1 saptamana mananci putin si sanatos, la regim, si anume fructe si legume, dupa care mananci putine dulciuri nu multe din prima si pane se obisnuieste din nou corpul cu dulciurile, carnea.

1 răspuns:
| Morooo a răspuns:

La inceput trebuie sa mananci ceva usor. Peste aproximativ 4 zile (+3=o saptamana) ai putea manaca fructe, carne, dulciuri! happy