| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a întrebat:

Salut.
Acum 2 saptamani am fost raci si ma durea capul in fiecare zi.
Acum nu mai sunt racit si durerile de cap le am in fiecare zi. Chiar daca iau pastile pentru dureri de cap a 2-a zi iar ma doare capul. Imi pare rau daca exprimarea mea nu a fost cea mai buna!
Ce as putea sa fac sa nu na mai doara capul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iftode_Costina_1990 a răspuns:

1. Nu te du la scoala
2. asigura.te ca nu stai in frig sau in fierbinteala
3. I.a pastilele recomandate de doctor
4. Mananca ciorba sau cartofi copti pe plita (daca ai plita)

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Poti merge la un neurolog poate ai vreo migrena.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Sa te duci la doctor ca sa n-ai vreo sinuzita