| HelloImJosephine a întrebat:

E normal sa ma doara capul in fiecare zi? De cateva luni tot ma doare capul aproape in fiecare zi, dureri destul de severe. Simt ca nu mai suport. Ce as putea sa fac? Durerile de obicei incep dupa amiaza si dureaza pana cand ma culc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Control oftalmologic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pare a fi migrena. Nu este deloc normal! Mergi fast la medicul de familie. Chiar nu știu de ce nu te-ai dus la un medic având aceste probleme atâta timp de zile.

| TheStrategist a răspuns:

Un medic o să îți spună exact ce ai și ce ar trebui să faci.

| Daz01 a răspuns:

Nu, nu este normal. Trebuie să te vadă un doctor cât mai repede.

| Bebelusha_Daniela_1991 a răspuns:

Asa am patit si eu. este nevoie de o detoxifiere a organismului pentru a elimina toxinele din corp. Te rog contacteaza-ma si discutam mai multe?

| HelloImJosephine explică (pentru Bebelusha_Daniela_1991):

Da,ma poti contacta tu te rog? o sa uit cred