| Sorinlelele a întrebat:

Salut.Acum 2 zile ma cam durea unpic urechea doar cand ma scarpinam.Si a doua zi m-am trezit cu o umflatura la ureche, destul de intinsa la lobul ureche pana la maxilar cam la ultima masea.Si sunt rosu si e destul de umflat. Tata a vb la telefon cu niste asistenta ca ori s-a reintors ereionul(nu prea cred) ori otita ( si asta cred ca este). Si am luat niste offeralgan Vitamine C si un neurofen.Va rog sa raspunda cei care au mai patit sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ASMA14 a răspuns:

Am patit asa cand am avut oreon.Mai bine mergi la medic deoarece el va stii exact ce ai