| eusuntcipi a întrebat:

Acum cateva zile aveam maseaua umflata, mi s-a desumflat dar mi-a ramas efectiv pe fata ceva ca o buba foarte mare (mai mica decat era maseaua umflata). Nu inteleg de ce. De o saptamana o am si nu vrea sa dispara. Doare foarte tare cand apas, dar e si foarte moale ca si cum ar fi ceva lichid inauntru. Oare sa fie infectie din cauza maselei? Inca o data, e pe obraz, nu in gura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De medic stomatolog ai auzit?
Daca nu, iti spun eu acum, ca acela este cel care iti va da raspunsul la intrebarea ta, dupa ce te va consulta!

| Kindal38 a răspuns:

Probabil este un christ ceva.Mergi la dermatolog.