| Alinn01 a întrebat:

Salut!
Acum o perioada de timp credeam ca am chist pilonidal, imi sangera zona aia, dar de doua saptamani nu mai am nimic, e posibil sa fi fost altceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Clinica Regina Maria este o clinica ce da multe explicatii despre boli. Eu am mare incredere in clinica asta. Cauta pe acolo ce te intereseaza! Aici nu vei gasi medici si nici asistente sa te ajute. Chiar si asa nu se dau sfaturi fara sa te vada. https://bit.ly/3w4UOzp

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Salontanul):

El nu vrea sa dea bani, ăia de la regina maria il consulta contracost.

| Salontanul a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu n-am zis sa mearga doar la Regina Maria. Eu am zis ca aia au niste explicatii bune ale bolilor. Sa se documenteze si sa mearga la medic daca simte ceva in neregula! Nici eu n-as merge la ei daca stiu ca pot sa nu platesc si pericolul nu-i mare.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Salontanul):

Aveti dreptate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce crezi ca cineva iti va ghici tie starea medicala?
Astea sunt lucruri care se afla la medic dupa un consult.

| haileewatson a răspuns:

Chistul pilonidal trece doar prin operatie. Daca ai sangerat si s-a oprit, nu ai scapat de infectie. Ea inca e acolo.