| PaulAndreiD a întrebat:

Acum o saptamana am facut operatie pentru extractia molarului de minte din partea stanga, iar dupa 3-4 zile firele s-au smuls in timp ce mancam si am ramas cu zona respectiva deschisa. Ce trebuie sa fac in acest caz? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RockableHu a răspuns:

In mod normal nu ti-a prins bine firele stomatologul. Deci, du-te la el si cere-i explicatii pentru ce s-a intamplat. Noi nu avem ce sa facem, dar bine ca ne-ai anuntat, iti putem da cate-un sfat! Bafta!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la stomatologul care ti-a facut lucrarea si explica-i.Nu este normal asa? Ce putem face noi? Sa coasem firele?