| Sorinel_Sorin_1997 a întrebat:

Am fost la o nunta si acolo sa inceput sa ii reprosam anumite lucruri primarului.Un prieten a dat cu o sticla de bere de podea si a spart-o. Ziua urmatoare am auzit ca primarul sia scos zile de la medic ca are cioburi in mana si ca a fost batut dar nici nu la atins nimeni.Si eu l-am injurat putin si am urlat la el. daca merge la politie ce poate sa ne faca?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ciobani... sticle aruncate, scandal la nunta... meritati macar o amenda babana

| Sorinel_Sorin_1997 explică (pentru suntserios):

Totul s-a intamplat afara.si in primul rand primarul era beat si a inceput totul.a zis ca isi baga ....in satul nostru .....defapt in cei care l.au votat

| Goddess23 a răspuns:

Buna. Cel mai probabil va cheama la postul de politie si va ia declaratii cu ce si cum s-a intamplat in acea seara. Daca primarul are vreun certificat de la IML posibil sa ii platiti acele zile de spitalizare si/sau daune morale sau ce o vrea el daca va da in judecata.

| Sorinel_Sorin_1997 explică (pentru Goddess23):

Faza e ca nu l-a lovit nimeni.Sia scos zile pe fals ca nu are nimic.