| LastNight1324235436 a întrebat:

Acum o saptamana si cateva zile am cazut rau cu rolele pe spate,iar acum ma doare foarte tare in zona in care se unesc fesele,sus(scuze,nu stiu exact cum se numeste). Nu pot sa alerg, nu pot sa fac nimic...nici macar abdoamene sau genoflexiuni.Ma jeneaza pana si in momentul in care urc scarile, dar nu foarte tare. E ceva grav aceasta durere? O sa treaca de la sine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| InspiratieDIY a răspuns:

Daca durerea persista, vezi un doctor. Dar normal trece in cateva zile. Se numeste noada, acolo unde ar fi trebuit sa inceapa coada, daca am fi avut una big grin

| XD_Ø_Ø_Deny_1996 a răspuns:

O sa treaca repede