| imStorm3r a întrebat:

Acum vreo 5 minute am mancat un baton. Muream de foame...
Si apoi am observat ca e expirat de jumatate de an. straight face
Este de rau? Voi pati ceva sau doar o greata simpla care va trece? Am baut niste lapte am auzit ca face bine in cazurile astea...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zyzz777 a răspuns:

E serioasa treaba. Ba nu e happy. O sa faci maxim o indigestie dar asta in cazul in care ai organismul foarte slab. De la un baton expirat nu se intampla nimic mai ales cu toata E-urile din ele. Keep calm and drink a beer.

6 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nu-ti face grijihappy

| vaporwave a răspuns:

Suna la 112, e serioasa treaba

| awspam a răspuns:

Baga doua degete pe gat si pe urma dupa ce il scoti laughing bea o bere fumeaza o tigare si iti trece

| B3B3NI a răspuns:

Acum depinde si de organism. Daca esti strong nu cred ca vei avea probleme dar daca nu...

| Ciprian6912 a răspuns:

Salut eu odata am mancat 3 pungi de Lays iar dupa aceia am realizat ca sunt expirate si nu am avut nimix asa ca nu iti fqce griji Funda?

| tarjaturner a răspuns:

Buna. Nu stiu ce sa zic in legatura cu laptele...
Ai putea sa mergi la baie si sa incerci sa vomiti. Stiu ca asta ajuta de multe ori. Banuiesc ca stomacul nu a digerat in totalitate batonul