| ChristianT a întrebat:

Salut.Acum vreo ora am vrut sa ma las din genunchi jos ca sa iau ceva.Cand sa ma asez am simtit ca genunchiul drept parca s-a blocat.Am zis ca daca o sa il fortez o sa pocneasca si o sa treaca.Cand am fortat am simtit ca parca s-a inodat ceva acolo si m-a durut foarte tare.Acum,de fiecare data cand indoi sau indrept piciorul ma doare genunchiul(o durere ca la carcel)Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| adycretzu a răspuns:

Probabil s-a miscat rotula sau e doar un carcel. iti recomand un masaj in aceea zona si un dus fierbinte