| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ajutati-ma va rog cu o problema, spuneti-mi cu ce se trateaza trihomoniaza, tratament pastile sau unguente, imi trebuie urgent urgent, mersi mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se trateaza exact cum iti recomanda ginecologul. Trichomoniaza este o boala venerica grava, care netratata corect si complet duce la sterilitate.

| lilme89 a răspuns:

Intreaba aici: http://forum.romedic.ro/